اخبار

خدمت به جانبازان با ارزش‌ترین و با ثواب‌ترین خدمت است

به گزارش تا شهدا؛ عابدین عابدی مقدم عصر پنج‌شنبه در جشن بزرگ گرامیداشت مقام پرستار و ولادت با سعادت حضرت زینب(س) که در سالن همایش‌های ایثار مشهد مقدس برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، تصریح کرد: جانبازان قطع نخاع، این شهدای زنده انقلاب اسلامی و همسران و فرزندان این غیورمردان که پرستاران دائم الوقت جانبازان عزیز هستند از اسوه‌های صبر و استقامت این مرز و بوم هستند.
وی افزود: روز پرستار را باید هم به همسران جانبازان و هم فرزندان و همکاران پرستار فعال در مراکز درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفت و در عین حال به خود متذکر شویم که این پرستاری با دیگر پرستاری‌ها متفاوت است چرا که این افراد از خواص مومنین هستند و اگر خدمت به بندگان خدا ثواب زیادی داشته باشد خدمت به جانبازان از بیشترین ارزش و ثواب برخوردار است.
عابدی مقدم گفت: باید به همسران و فرزندان جانبازان خداقوت گفت که این گونه به این بندگان خاص خدا خدمت می‌کنند و بدون شک هیچ هدیه‌ای بالاتر از توفیق این خدمت نیست.
وی با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات و حضور حداکثری در این عرصه سیاسی مهم تاکید کرد: همه ما می‌دانیم اگر حضور مردم در خیابان‌ها و انتخابات‌های مختلف نباشد، ما هرچقدر توپ و تانک هم داشته باشیم گرگ‌های در کمین نشسته این ملت را رها  نمی‌کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی بیان کرد: اگر این ایام شب و روز هم نخوابیم و با افراد ارتباط برقرار کنیم که همه با هم محشری بزرگ برپا کنیم و حضوری حداکثری در پای صندوق‌ها داشته باشیم باز هم دین مطلب را نسبت به این نظام ولایی ادا نکردیم.
وی افزود: حضور حداکثری همراه با تبلیغ همگانی در این انتخابات بسیار مهم است.
عابدی مقدم گفت: ما نباید رای ارزشمندمان را ارزان بفروشیم و باید با تحقیق و بررسی افراد شایسته، مومن، متعهد و متخصص، مجرب و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری به کسی که از دشمن نهراسد رای بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا