خاکی: توسل به شهدا فعالیت‎های دستگاه‎های اجرایی را رونق می‎بخشد

تا شهدا: یحیی خاکی صبح امروز در شورای اداری شهرستان گرگان اظهار کرد: شهدای غواص در دوران عملیاتی جنگ با شرایطی مواجه شدند که مجبور بودند در کربلای چهار در آب با دشمن بعثی مقابله کنند.
وی تصریح کرد: مردم استقبال بی‎نظیری از شهدای گمنام خط‎شکن و غواص در شهرستان گرگان داشتند لذا از مردم گرگان، بسیجیان و رسانه‌ها تشکر می‎کنیم.
فرماندار گرگان شهدا را امامزادگان عشق دانست و ادامه داد: توسل به شهدا فضا و فعالیت‎های دستگاه‎های اجرایی را رونق می‎بخشد.
خاکی به برنامه‎های هفته دولت اشاره کرد و افزود: در نخستین فرصت برای ستاد بزرگداشت هفته دولت برنامه‎ریزی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: دستگاه‎های اجرایی باید لیست پروژه‎های قابل افتتاح را تا هفته آینده به ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان گرگان ارسال کنند.
فرماندار گرگان با بیان اینکه امیدواریم هفته دولت را با برنامه‎های مختلف با‌شکوه برگزار کنیم، تصریح کرد: در هفته دولت از کارمندان و کارکنان نمونه دولت تقدیر خواهد شد.
خاکی افزود: برای تکریم ارباب رجوع باید سازوکار درستی تعریف شود و بررسی کنیم چگونه می‎توانیم تکریم ارباب رجوع را در دستگاه‎های اجرایی به نحو شایسته اجرا کنیم.
وی با تاکید بر اینکه موضوع تکریم ارباب رجوع در دستگاه‎های اجرایی باید آسیب‎شناسی شود، ادامه داد: رفع آسیب‎های تکریم ارباب رجوع با اهمیت است و هر چه بتوانیم فعالیت‎های خود را با رضایت مردم انجام دهیم موفق‎تر خواهیم بود.
فرماندار گرگان خاطرنشان کرد: تلاشمان بر این است که فعالیت‎های شهرستان گرگان به طور ویژه و جدا از استان دیده شود.
خاکی با بیان اینکه ارتباط شهرستان گرگان با استانداری باید حفظ شود، افزود: باید برنامه‎های گرگان به طور مجزا دیده شود و از زیر سایه استان خارج گردد.
وی گفت: از برنامه‎هایی که موجب گردد گرگان در استان خوب دیده شود استقبال می‎کنیم و باید همه دستگاه‎های اجرایی کمک کنند تا گرگان به عنوان یک برند در کشور با توجه به ظرفیت‎های گردشگری و تاریخی مطرح شود.
* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا