خانواده های معظم شهدا مایه برکت و عزت این کشور هستند

تا شهدا؛ به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب اردوی یکروزه مادران و همسران شهدای معظم این شهرستان روز پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۴ به روستای سید سلطان محمد از توابع بخش رودخانه شهرستان رودان و در جوار بارگاه حضرت، از نوادگان حضرت امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.
این اردو با حضور پاکدامن سرپرست بنیاد شهید هرمزگان، حجت الاسلام رنجبر رئیس اداره بنیاد شهرستان میناب و جمعی از کارکنان برگزار شد و سرپرست بنیاد هرمزگان در یک جمع صمیمی و چهره به چهره با خانواده های شهدا دیدار کرد.
پاکدامن با تجلیل و تقدیر از حضور با برکت اهل بیت شهدا در این اردو گفت: شما خانواده های معظم شهدا مایه برکت و عزت این کشور هستید و تمامی مجموعه بنیاد تلاش می نماید تا با حداکثر امکانات جهت رفع مشکلات شما عزیزان با روحیه جهادی اقدام کند.
وی حضور خانواده های شهدا در هشت سال دفاع مقدس دوشادوش رزمندگان را ارزنده خواند و خاطر نشان کرد: بی شک اگر همراهی و همدلی شما پدران، مادران و همسران معزز شهدا نبود رزمندگان هیچگاه با اسودگی خاطر به مبارزه با دشمن بعثی قدم در عرصه کارزار نمی گذاشتند و میهن عزیز اسلامی ما به این درجه از عزت و سربلندی نمی رسید.
در این دیدار صمیمی که معاون تعاون اداره کل نیز حضور داشت خانواده های شهدا سوالات و مشکلات خود را مطرح کردند و جهت رفع آنها تمهیدات و دستورات لازم اتخاذ شد.
لازم بذکر است که در این اردو دکتر رحیمی شهواری فرزند شهید نیز با حضور در این جمع به ویزیت رایگان این قشر معزز پرداخت و دستورات و رهنمودهای پزشکی به این عزیزان ارائه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا