اخبار

خانواده های معظم شهدا بهترین الگوی صبر و پایداری هستند

به گزارش تا شهدا؛ مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان جنوبی به همراه معاون توسعه و منابع انسانی، معاون بهداشت و درمان، رئیس اداره حراست، رئیس دفتر، رئیس بنیاد شهرستان و رئیس اداره تسهیلات بنیاد با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار کردند.  
معصومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی ضمن عرض تبریک به شجاع فرمانده جدید نیروی انتظامی استان در این دیدار، گفت: امید است بتوانیم به معنای واقعی قدردان خانواده شهدا باشیم. خانواده شهدا بهترین الگو و اسوه صبر و پایداری برای افراد جامعه محسوب می‌شوند.
معصومی ادامه داد: شهدا در هر زمینه و جایی که برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران لازم بوده حاضر بوده و مدافع همه ارزش‌ها و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی بوده‌اند.
شجاع ، فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی در ادامه این دیدار با عرض خیرمقدم، اذعان داشت: آحاد جامعه و مسئولان برای شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران نقش و جایگاه ویژه‌ای مدنظر داشته و همواره قدردان خون شهدا و جانفشانی‌های آنها هستند.
شجاع در پایان، گفت: شهدا سرمشق و الگوی جاودان تمام نسل ها هستند، لذا تمامی مسئولان نظام وظیفه دارند تا آنجا که ممکن است از خانواده معظم شهدا سرکشی، تجلیل و  تقدیر کنند، چراکه سرکشی از این خانواده‌ها به تمامی افراد جامعه، مسئولان و خانواده شهدا روحیه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا