اخبار

خانواده های شهدا چراغ هدایت جامعه هستند

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد استان پنج شنبه ششم اسفندماه به منظور پیگیری مسائل اداری بنیاد و نیز مشکلات ایثارگران شهرستان مرزی گیلانغرب به این شهرستان سفر کرد.
در این دیدار که جهانشاه کریمی نیا رئیس بنیاد گیلانغرب حضور داشت، حجت الاسلام عسگری با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر ایران اسلامی به ویژه دومین شهر مقاوم گیلانغرب، گفت: خوشا به سعادت چنین شهدایی که در دامن اینگونه مادران بزرگواری پرورش یافته و به همین خاطر نیز راه شهادت و مسیر سعادت را برگزیدند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: مادران شهدا، فرزندان خود را در مجالس عزای حضرت زهرا (س) و امام حسین(ع) پرورش داده و این فرزندان را به گونه ای تربیت کرده اند که برای حفظ اسلام و نظام جان خود را در طبق اخلاص نهاده و در راه آرمان های بلند امام راحل(ره) فدا کردند.
وی خاطر نشان کرد: خانواده های شهدا به عنوان چراغ هدایتگر و راهنمای جامعه در محلات شهر ایفای نقش کرده و آحاد مردم نیز برای این عزیزان قداست و احترام ویژه ای قائل هستند.
در این دیدار از خانواده های سردار شهید صفر خوشروان، علی اشرف حسن بیگیان و نصرت اله پروار تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است مدیرکل بنیاد کرمانشاه در این سفر ضمن بازدید از یادمان شهدا و گلزار مطهر شهدای شهرستان گیلانغرب و بررسی روند پیشرفت ساماندهی این گلزار مطهر از یادمان شهدای مطلع الفجر که در آینده نزدیک محل بازدید کاروان های یاد عزیزان از مناطق غرب خواهد بود، بازدید به عمل آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا