اخبار

خانواده های شهدا و ایثارگران یزد تحت پوشش طرح پایش سلامت قرار گرفتند

به گزارش تا شهدا؛ معاون بهداشت و درمان بنیادشهید و امور ایثارگران که مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا سخن می گفت، در ارتباط با تجهیزات و داروهای تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: خدمات درمانی معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور  ایثارگران شامل تمام داروهایی است که تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی می شود.
وی در خصوص اقلام دارویی که تحت پوشش بیمه نیستند، خاطرنشان کرد: داروهایی که توسط وزارت بهداشت و درمان پشتیبانی نمی شود و تحت پوشش این وزارت‌خانه نیست تا حد ممکن توسط بنیاد تهیه و در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.
حسن پارسائیان اضافه کرد: بنیاد در راستای تامین سلامت خانواده های شهدا و ایثارگران  اقدام به اجرای طرح پایش سلامت کرده است و با این هدف با عقد قرارداد با مراکز درمانی و پزشکان متعهد این طرح را در سطح والدین شهدا، همسران و جانبازان به اجرا دراورده است.
 این مقام مسئول  تصریح کرد: با اقداماتی که صورت گرفته، ۳۶۰۰نفر از افراد تحت پوشش بنیاد شهید استان یزد شامل والدین شهدا، ایثارگران و جانبازان و خانواده‌های آنها در این طرح قرار دارند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در پایان در خصوص برگزاری کمیسیون های مختلف در استان یزد گفت: در سال ۱۳۹۴ تا کنون دو کمیسیون بررسی درصد جانبازی در استان یزد تشکیل شده که ۴۰۰ نفر  در این کمیسیونها شرکت داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا