خانواده های شهدا و ایثارگران سرمایه های ممتاز معنوی هستند

به گزارش تا شهدا؛ مجتبی یوسفی رئیس بنیادشهید وامورایثارگران رباط کریم  با والدین شهید معزز جاویدالاثر فتح اله اوریات در منزلشان دیدار کرد.
رئیس بنیادشهید وامورایثارگران رباط کریم گفت: خانواده های شهدا و ایثارگر سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند .
 یوسفی  با اشاره به اینکه شهدا مظهر عزت، اقتدار و افتخار جامعه اسلامی هستند افزود: همه ما باید ادامه دهنده راه این عزیزان در راستای حفظ و کیان از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باشیم.
وی با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی در سایه خون شهداست گفت: خانواده شهدا بزرگترین افتخار را کسب کرده و شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.
رئیس بنیادشهید وامورایثارگران رباط کریم با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا افتخار است گفت: هدف از دیدار با خانواده شهدا، تجدید بیعت با آرمانهای شهیدان و ارج نهادن به مقام والای آنهاست.
در این دیدار صمیمانه، خانواده های شهدا با اشاره به توجه مسوولان و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا ابراز خرسندی کرده و برحفظ ارزشهای نظام، انقلاب و تبعیت از مقام معظم رهبری تاکید کردند.
گفتنی است فتح اله اوریات فرزند عبداله ، متولد یکم شهریورماه ۱۳۹۴، سرباز ارتش جمهوری اسلامی از لشگر ۲۱ حمزه ، مجرد و در  21 تیرماه ۱۳۶۷ در سن ۲۳ سالگی در منطقه عملیاتی دهلران شهید و جاویدالاثر گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا