خانواده های شهدا سرمایه های معنوی نظام به شمار می روند

تا شهدا:رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان قرچک به همراه کارشناس مددکاری و کارشناس فرهنگی از سه خانواده شهید والامقام و یک جانبازسرافراز ۸ سال دفاع مقدس  دیدار کرد.
به مناسبت عید سعید فطر وعید بندگی رئیس  بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان قرچک  با خانواده معظم سه شهید سرافراز این شهرستان دیدار و ضمن تبریک عید سعید فطر وتبریک قبولی طاعات وعبادات و از آنها دلجویی کرد وبه بررسی بعضی از مشکلات خانواده های معظم شهدا پرداخت وتوصیه های لازم را جهت رفع این مشکلات به این عزیزان ارائه کرد.
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان قرچک در این دیدارها گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به شمار می روند.
آزمان کادری اظهار کرد: دیدار و تجلیل کردند از خانواده شهدا و دلجویی از آنان یک نوع ترویج فرهنگ ایثار و پایداری در جامعه و ادای دین به انقلاب و این خانواده ها می باشد که عزیزان خود را برای عزت وشرف این ملت فدای این نظام کردند
خانم رمضانی کارشناس مددکاری بنیاد شهید شهرستان قرچک گفت :خانواده شهدا و ایثارگران صاحبان اصلی انقلاب هستند و همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید اهداف شهدا را همواره و در همه حال مدنظر داشته باشیم و در جهت آن حرکت کنیم.
وی اظهار داشت: ما در مقایسه خودمان با شهداء به تفاوت بسیاری که با آنان داریم پی میبریم که منشاء این تفاوت در اخلاص بالای آنان برای خدمت و دفاع از ایران اسلامی بوده است.
شایان ذکر است، پایان این دیدارها با هدایایی به رسم یاد بود از سه خانواده شهید ولی عزیزی ، شهید قاچاق نوروزی، مجتبی حسن روغنی و جانبازسرافراز  ۱۵ درصد  یادگار جنگ هشت ساله دفاع مقدس تجلیل شد.
* راوی نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا