اخبار

خانواده های شهدا بهترین سرمایه های خود را تقدیم انقلاب کردند

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی در دیدار با والدین شهدای روستای ستق بخش نوبران شهرستان ساوه افزود: ما برای پیشرفت امورمان نیازمند دعای خیر والدین شهدا هستیم.
رئیس بنیاد ساوه گفت: اگر گذشت و صبر و سخاوت این بزرگواران نبود این انقلاب هرگز به اهداف و جایگاه والای که اکنون رسیده است، نمی‌رسید.
وی در این جلسه در مورد کرامت و عظمت شهیدان و خانواده‌های شهدا و همچنین پرورش چنین فرزندانی که زندگی و تمام هستی خود را برای پاسداری از دین اسلام و دفاع از مملکت خود نثار کردند صحبت کرد.
کشفی خطاب به والدین شهدا گفت: شما خانواده‌های شهدا کار بسیار بزرگی انجام دادید که عزیزترین داشته‌های خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردید، انشا‌ءالله خداوند به ما توفیق دهد خدمتگزاران خوبی برای مردم ایران اسلامی و خانواده‌های گرانقدر شهدا و ادامه دهنده مسیر درست و شایسته آنان باشیم.
این مقام مسئول افزود: هم‎اکنون نیز دشمنان با انواع تحریم‎های فلج‌کننده درپی به زانو در آوردن مردم دلیر این خطه هستند و فشارهای زیادی بر ما وارد می‎کنند، اما ملت مقاوم ایران همچنان غیورمردانه ایستاده‎اند و با تأسی از شهدا از ابرقدرت‌ها هراسی ندارند.
رئیس بنیاد ساوه بیان کرد: امیدواریم به برکت خون این شهدا بتوانیم در تمام عرصه‎ها به موفقیت دست یابیم و قله‎های عزت و افتخار را یکی پس از دیگری طی کنیم.
گفتنی است این دیدار روز ۲۷ دی‌ماه ۹۴ در منزل شهیدان روستای ستق انجام شد.
شهیدان فتحعلی قدیمی سال ۶۲ در عملیات پدافندی، تقی احمدی سال ۶۱ در عملیات محرم منطقه عین خوش، نادعلی نمازی سال ۶۱ در عملیات پدافندی گیلان غرب، محمد ندیری سال ۶۲ در عملیات خیبر در منطقه جزیره مجنون، محرمعلی گنجی سال ۶۵ در عملیات کربلای ۵، محمد احمدخانی سال ۶۹ در عملیات پدافندی منطقه دارخوین و مجتبی رضایی سال ۶۱ در عملیات والفجر مقدماتی منطقه فکه به شهادت رسیدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا