خانواده های شهدا با الگوگیری از ائمه اسوه صبر و استقامت هستند

تا شهدا؛ برابر برنامه ریزی و در راستای طرح سپاس با حضور مهندس علی بیگیفرماندار ، قدرت اله کریمی ، محمد رضا بروجی از آزادگان و جانبازان گرانقدر و عضو شورای مشورتی ایثارگران ، مجتبی یوسفی رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان رباط کریم و هیئت همراه از خانواده های شهدا و ایثارگران والامقام شهیدان معزز بهروز سعادتمندی ، علی نصرتی و علی ملائی جانباز ۳۰درصد در منازلشان دیدار کردند.
رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان رباط کریم   در حاشیه این دیدار گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران با الهام گرفتن از ائمه معصومین (ع) بویژه حادثه عاشورا و حماسه حسینی اسوه صبر و استقامت جامعه امروز ما هستند و الگوئی برای نسل حاضر و آینده می باشند.
وی افزود: اقتدار ایران اسلامی در مجامع بین المللی مرهون فداکاری شهدا و ایثارگران است.
رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان رباط کریم گفت: شهدا برای ما آزادگی و حریت را به ارمغان آوردند و به دنیا نشان دادند که نخواهند گذاشت وجبی از خاک این مرز و بوم به دست اجانب بیافتد.
وی خانواده شهدا و ایثارگران را اسوه های صبر و استقامت برشمرد و افزود: خدمت به خانواده های شهدا علی الخصوص پدران و مادران شهدا بر همه واجب است.
بهروز سعادتمندی فرزند مرحوم ابراهیم متولد دوم شهریو ۱۳۶۰  عضو بسیج و کارمند سپاه پاسداران مجرد و در ۱۸ اسفندماه ۱۳۶۲ در سن ۲۲ سالگی در منطقه عملیاتی خیبر به فیض شهادت نائل شد.
فرازی از وصیت نامه شهید سعادتمندی
 برادران عزیز یکی از رسالت های عمده انقلاب اسلامی حفظ و صدور انقلاب به جهان است که باید در این جهت کوشا باشید سعی کنید که اول کاری که میکنید برای رضای خدا باشد تا مدیون خون شهدا نباشید که فردای قیامت شهدا هستند که جلویتان را می گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا