اخبار

خانواده های شهدا ادامه دهنده راه حضرت زینب (س) هستند

به گزارش تا شهدا؛صبح امروز برخی از مسئولین شهرستان خنداب با خانواده شهید پاسدار احمد خندابی دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام مرتضی ستوده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خنداب ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت محمد(ص) و هفته وحدت، خانواده های شهدا را ادمه دهنده راه حضرت زینب(س) عنوان کرد و گفت: مطمئنا اگر صبوری حضرت زینب (س) نبود، حرکت امام حسین (ع) به بیراهه می رفت، صبر خانوادهای شهدا قابل تقدیر و اجر آن نزد خدا است.

سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در این دیدار به خانواده شهید گفت: ما در مقابل شما احساس حقارت می کنیم و هفته ای که میهمان خانواده های شهدا هستیم خدا از ما راضی است و احساس آرامش داریم.

 شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب گفت: ما همه مرهون و مدیون خون شهدا هستیم، شاید در کلام صحبتی و شعاری بدهیم ولی کسانی در همین شهرستان هستند که تمام خانواده های خود را در راه شهید و شهادت گذاشته اند.
وی در ادامه ازدواج فرزند شهید را به همسر و خانواده شهید خندابی تبریک گفت.

همسر شهید خندابی نیز به وصف اخلاقیات شهید احمد خندابی پرداخت و گفت: مردان دوران دفاع مقدس مردان دیگری بودند، زندگی مشترک ما بیش از ۵ سال طول نکشید، شهید خندابی هنگام اعزام به جبهه به مادرش گفت: مادر اگر شیری که به من داده ایحلال باشد من شهید خواهم شد.

وی با سخنانی بغض آلود گفت: شهید خندابی از همه دوستان خودش، بستگان و همه فامیل در هنگام اعزام به جبهه طلب حلالیت کرده بود که ما این موضوع را بعد از شهید شدنش دانستیم.
فرزند بزرگ شهید، پاسدار مصطفی خندابی ادامه دهنده راه پدر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا