خانواده های شاهد و ایثارگر از ارکان نظام اسلامی هستند

به گزارش تا شهدا؛ مجتبی یوسفی به اتفاق علی پورمسجدی رئیس اداره بیمه سلامت و هیئت همراه از خانواده های شهدا و ایثارگران گرانقدر  شهیدان معزز غلامرضا گرجی ، طاهر کمره ای و جانباز گرانقدر حسین کمره ای در منازلشان دیدار کردند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رباط کریم گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران والامقام یکی از پایه ها و ارکان نظام جمهوری اسلامی هستند و تجلیل و تکریم از آنان وظیفه اخلاقی و انسانی همه مسئولان است و باید با دقت و ظرافت انجام شود.
وی افزود: هر شهید پرچمی از استقلال و شرف این ملت است و جانبازان و آزادگان سرافراز، اسطوره های شرف و فضیلت هستند و اعتلای همه جانبه آنان «فرض حیات انقلاب» و تضمین امکان باز تولید مستمر نظام و ارکان و مقوّمات آن است .
یوسفی اظهار داشت: ادای حق عظیم شهیدان و ایثارگران و خانواده های معظم آنان ، که حق حیات و عزت و سربلندی ایران اسلامی است ، جز با معرفت و عمل به تکالیف انقلابی توسط همه آحاد و اقشار جامعه میسور نیست .
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رباط کریم بیان کرد: ایثارگران و شهیدان و خانواده های آنان در قله عزت و حرمت قرار گرفته و نماد پاسداری از انقلاب باشن ، فضای جامعه آکنده از عطر شهادت و ایثار باشد و شهادت رفیع ترین مرتبه بندگی و سرچشمه خوبی ها و فضیلت ها تلقی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا