اخبار

خانواده های ایثارگر از مقام صبر گذشته و به مقام شکر رسیده اند

به گزارش تا شهدا؛ مراسم تقدیر از ۱۰ دستگاه برتر استان که در سال ۹۴ با بنیاد شهید کرمانشاه همکاری مطلوبی داشته اند، صبح امروز شانزدهم اسفندماه در سالن جلسات ستاد استان برگزار شد.
حجت الاسلام عسگری در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مجدانه دستگاه های برتر استان گفت: به یقین تعداد دستگاه های خدمتگزار به جامعه شریف ایثارگری بسیار بیش از این تعداد است و ما فقط توانسته ایم به عنوان نمونه های از این دستگاه ها ،تقدیر کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید کرمانشاه گفت: بنیاد شهید به عنوان متولی امور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر وظیفه خود می داند که برای اولین بار و از جانب ایثارگران عزیز از کسانی که در خدمتگزاری بهتر به جامعه هدف ما را یاری کرده اند تقدیر و تشکر کند، چرا که به گفته بزرگان اگر از خدمت مخلوق تشکر نکنیم در واقع از خالق خود تشکر نکرده ایم.
وی در ادامه افزود: “بنیاد شهید” به نمایندگی از نظام اسلامی وظیفه تکریم و سپاسگزاری از خانواده های معظم شاهد را برعهده داشته و در این مسیر بسیاری از دستگاه های اجرایی بنیاد شهید را یاری و مدد می رسانند و این افتخاری است که نصیب همه خدمتگزارن به جامعه ایثارگرشده است.
حجت الاسلام عسگری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد:  ما توفیق خدمت به کسانی را کسب کرده ایم در مقام صالحین هستند و با رضایت تمام فرزندان و همسران خود را به جبهه های نبرد اعزام کردند و اینها خوبانی هستند که از مقام صبر گذشته و به مقام شکر رسیده اند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در پایان ابراز امیدواری کرد: این تعامل و همکاری همچنان با جدیت بیشتر و پویاتر از گذشته ادامه یابد. 
در ادامه رؤسای دستگاه های برتر در سخنان کوتاهی، خدمت به جامعه ایثارگری را افتخاری بزرگ برای خود دانستند.
در پایان این مراسم از مسئولین و دستگاه های شهرداری، سپاه نبی اکرم (ص)استان، قرار گاه غرب ارتش، نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه رازی، شرکت ایثار و سازمان آرامسان ها تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا