اخبار

خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی جامعه هستند

به گزارش تا شهدا؛ نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به اتفاق استاندار بوشهر در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان بوشهر، سلام مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم را به این عزیزان ابلاغ و از آنان تجلیل کرد.
وی در منزل «شهیدان غلامرضا و عبدالرضا جمهوری» در فضایی صمیمی با پدر و مادر این دو شهید والامقام به گفت‌وگو نشست و از آنان به‌عنوان سرمایه‌های معنوی جامعه یاد کرد.
حجت الاسلام والمسلین شهیدی در این دیدار با اشاره به صبر و استقامت والدین شهدا در فراق عزیزانشان گفت: شما با صبر و استقامت پیشه کردن در برابر مصائب فراق فرزندانتان، ثواب اخروی را از آن خود کردید و به عنوان الگو در جامعه اسلامی از شما به نیکی یاد می‌شود.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: عزت و سعادت ابدی از آن شهیدان والامقامی است که در امتداد راه سید و سالار خود به نبرد با دشمنان نظام اسلامی پرداختند و در این راه شربت شهادت نوشیدند و به این فیض عظیم دست یافتند.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد سیدعبدالمحمد قاسمی زاده با وی و خانواده‌اش دیدار و به گفت‌وگو نشست.
معاون رییس جمهور در این دیدار خطاب به این جانباز سرافراز گفت: شما از افتخارات نظام و موجب فخر و مباهات جامعه ایثارگری هستید و خداوند را شاکریم که توفیق خدمت به شما عزیزان را به ما ارزانی داشت.
در این دیدار جانباز قاسمی زاده ضمن خیرمقدم به حجت الاسلام والمسلمین شهیدی از خدمات مناسب بنیاد شهید و امور ایثارگران تشکر کرد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه به دیدار آزاده جانباز «بختیاری» رفت و با حضور در منزل وی، با اعضای خانواده این آزاده سرافراز به گفت‌وگو نشست.
معاون رییس‌جمهور خطاب به این آزاده جانباز و خانواده وی گفت: من معتقدم که نقش تربیتی شما در مورد فرزندانتان بسیار مهم بوده است چراکه همه این عزیزان دارای مدارج تحصیلی عالیه هستند و این خود افتخار بزرگی برای شما به‌عنوان پدر و مادر این خانواده است.
در این دیدار جانباز بختیاری ضمن خیرمقدم به حجت الاسلام والمسلمین شهیدی گفت: همدلی و همراهی مردم و مسئولین در استان بوشهر زبانزد است و در همین دیدار در کنار شما شاهد حضور مدیرکل بنیاد و معاون استاندار هستیم که از دوستان و هم‌رزمانم در دفاع مقدس بودند.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در این دیدارها با اهدای لوح سپاس به والدین شهیدان جمهوری، جانباز ۷۰ درصد قاسمی زاده و آزاده جانباز بختیاری از صبر، ایثار و شجاعت این عزیزان تجلیل کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا