خانواده معظم شهدا سرمایه های معنوی کشور هستند

به گزارش تا شهدا؛ ابراهیم طاهرنژاد در ادامه اجرای طرح سپاس روز دوشنبه ۱۳ مهر ۹۴ با حضور در شهرستان های انزلی، رودسر و آستانه اشرفیه با تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان در منزل دیدار و ملاقات کرد.
وی در نشست صمیمی که در منازل ایثارگران انجام شد، گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.
طاهرنژاد افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
مدیرکل بنیاد استان اظهار داشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.
وی در خاتمه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و عبادت است.
گفتنی است دیدار با جانبــــــــاز ۷۰ درصد قطع نخاع ویلچری محمدرضا محمدعلیزاده از شهرستان رودسر، دیدار و ملاقات با مادر سه شهید و چهار جانباز بخش و همچنین دیدار با دو جانباز هفتاد درصد احمد رضا کچلکی و فردین رسولی و ملاقات با یک جانباز در شهرستان آستانه اشرفیه از گزیده برنامه های طرح سپاس مدیرکل در شهرستان ها بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا