خانواده معظم شهدا در شهرستان گیلانغرب تجلیل شدند

تا شهدا: صبح امروز به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گیلانغرب و با حضورامام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و  مسئولان ادارات و نهادها از خانواده شهدا سرکشی و تجلیل شد.
 
در حاشیه این سرکشی  با حضور در منزل دوتن از شهدای پاسدار و جاوید الاثر این شهرستان از خانواده های آنها دلجویی و نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
 
این مسئولان با حضور در منزل دوتن از شهدای پاسدار و جاوید الاثر این  شهرستان از خانواده های آنها  دلجویی و نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند
 
امام جمعه گیلانغرب در این دیدارها با تجلیل از نقش ماندگار شهدا در دفاع از کیان ایران اسلامی گفت: خانواده های شهدا خصویات و شاخص های منحصر به فردی دارند.
 
حجت الاسلام مهری افزود: عزت و افتخار ، غیرت و حمیت در خانواده های شهدا همچون شهیدان موج می زند چرا که خداوند به آنها عزت و آبرو داده است ، خدمت به خانواده شهدا توفیق و افتخاری بزرگ برای مسئولین است و همه  نوکر و خدمتگزار خانواده های شهدا  هستیم قدرشناسی منزلت خانواده های شهدا افتخار ماست
 
وی ابراز داشت:این از برکت همان مجاهدتها و عظمت شهداست  امروز هرچه داریم از برکت رشادتها ، پایمردیها و بزرگ منشی خانواده شهداست صبوری و قدرشناسی خانواده شهدا بالاترین شاخصه و سپاسگزاری است
 
فرماندار شهرستان گیلانغرب هم گفت: شهدا همواره ماندگارند و جایگاه خانواده معظم آنها هم ارزشمند است چراکه امروز نام و یاد شهدا گرانقدر هم توسط خانواده های آنها به شایستگی پاس داشته می شود.
 
محمدی افزود:  اجر خانواده های معظم شهدا یقینا کمتر از آنچه که شهدا انجام دادند نیست.
  
در این دیدار  صمیمی و معنوی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گیلانغرب  ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشان و بیان شاجیگاه رفیع این مقام خدایی و معنوی  به ذکر رشادتهای شهید شهید لشینی پور و شهید نوروزی مطالبی را عنوان داشت.
 
جهانشاه کریمی نیا تصریح نمود:شهید پاسدار علی پاشا نوروزی یکی از ۱۸ شهید جاوید الاثر شهرستان است که در سال ۵۹  در منطقه باویسی قصرشیرین به خیل عظیم شهدای جاوید الاثر پیوست.
 
وی همچنین به رشادت و ایثارگری شهدا اشاره کرد و ابراز داشت: دیگر شهیدی که امروز از خانواده اش تجلیل شد شهید بسیجی یداله لشینی پور بود که در سال ۶۳ در منطقه عمومی گیلانغرب به شهادت رسید.
 
  از مجموع ۷۵۰ شهید شهرستان گیلانغرب ۲۸۶ تن شهدای شاخص رزمنده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا