خانواده شهید ابراهیم کاوه در چهار محال و بختیاری تجلیل شد

به گزارش تا شهدا: مجتبی بنیادیان پیش از ظهر امروز در دیدار با خانواده شهدای استان اظهار داشت: این دیدار در راستای تکریم و تجلیل از خانواده ایثارگران و آشنا کردن نخبگان و مخترعان با فرهنگ ایثار و شهادت انجام شده است.
وی افزود: وجود خانواده شهدا برای این کشور نعمت بزرگی است و همه مردم باید قدرشناس شهدا و ایثارگران باشند.
رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری بیان کرد: امنیت امروز کشور و کسب موفقیت‌های متداول و پیوسته توسط نخبگان و فرزندان این مرز و بوم در پرتو برکات ایثارگران و شهدا است.
بنیادیان خاطر نشان کرد: کارهایی که برای خانواده‌ شهدا انجام می‌شود در برابر ایثارگری و گذشت این خانواده‌ها بسیار ناچیز است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال وبختیاری با عرض تسلیت به خانواده‌های حجاج که در حادثه دلخراش منا کشته شدند، گفت: کاری که شهدا و ایثارگران انجام دادند آرامشی است که امروز از آن بهره‌مند هستین این در حالی است که کشورهای همسایه در ناامنی به سر می‌برند و ما مدیون خون این شهدا هستیم.
سلیمانی با اشاره به کار آفرینی و اختراعات فرزند شهید ابراهیم کاوه تصریح کرد: ابتکار و اختراعی که این فرزند شهید انجام داده می‌تواند تعدادی از جوانان جویای کار را مشغول به کار کند و اجر این کارآفرینی‌ها کمتر از پاداش شهدا نیست.
مصطفی کاوه، فرزند شهید ابراهیم کاوه در این دیدار بیان کرد: ما خانواده شهدا و ایثارگران انتظار خاصی از دستگاه‌های اجرایی استان جز زنده نگه داشتن راه و یاد شهدا نداریم و حاضر به انجام هرگونه خدمت به کشور عزیزمان می‌باشیم.
 رئیس و کارکنان بنیاد نخبگان و جمعی از مخترعین و نخبگان استان به همراه معاون استاندار، مدیران مراکز علمی و دانشگاهی و بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای تکریم خانواده شهدا و ایثارگران با خانواده شهید کاوه دیدار کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا