اخبار

خانواده شهدا پر وبال و کمک یار نظام جمهوری اسلامی هستند

به گزارش تا شهدا؛ با حضور حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و امیر قوام یوسفی، فرماندهی ارشد آجا در خراسان جنوبی، و امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه و همزمان با دهه مبارکه فجر، با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار شد.
امیر قوام یوسفی، فرماندهی ارشد آجا در خراسان جنوبی، در ابتدای این دیدارها، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، خصوصا شهدای انقلاب اسلامی و استان خراسان جنوبی، گفت:  اگر امروز نظام ما پا برجاست و امنیت داریم و دارای  جایگاه و عظمتی در دنیا هستیم و قدرت های عظیم جهانی در برابر ما سر تعظیم فرود آوردند از برکت خون شهداست.
وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند گرامیداشت یاد وخاطره شهدا کمتر از شهادت نیست واز طرفی تکریم خانواده شهدا باعث انرژی و نشاط برای ماست برای ادامه خدمت رسانی به مردم.
در ادامه این دیدارها، حجت الاسلام معصومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: در شرایطی انقلاب ما به پیروزی رسید که ما دست خالی بودیم وهیچ کس باور آن را نداشت و روح مسیحایی معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، موجب شد که ملت یکپارچه به پشتیبانی امام بر خیزند و نهضتی  را به پا کردند که در ظرف چند ماه به پیروزی رسید.
حجت الاسلام والمسلمین معصومی افزود: این نهال نوپا  امروز به بار نشسته است وبه جایی رسیده ایم که امروز  برهمه جهان تاثیر گذاریم ودر مذاکرات اخیر جمهوری اسلامی در یک طرف میز ودر طرف دیگر ۵ ابر قدرت جهان بودند که در نهایت این ایران بود که با منطق خودش پیروز شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی اضافه کرد: برای دشمنان نظام همیشه شهیدان و خانواده معززشان یک مسئله بوده اند، اما برای جمهوری اسلامی این گوهران با ارزش، پروبال و وکمک یار نظام نیز می باشند.
حجت الاسلام والمسلمین معصومی در پایان صحبت های خویش گفت: اگر امروز ما عزت وسربلندی داریم ودر جهان حرفی برای گفتن به برکت خون همین شهداست  و علت حضورمان در جمع خانواده شهدا روحیه گرفتن برای خدمت رسانی است و تا جایی که بتوانیم در حفظ ارزش های این انقلاب تلاش خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا