اخبار

خانواده شهدا و ایثارگران الگوی جامعه هستند

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری به اتفاق معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران به منظور تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس با خانواده‌های شاهد و ایثارگر دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در این دیدارها گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همه مردم است و آنان به عنوان الگو در جامعه اسلامی محسوب می‌شوند.
نصیری افزود: پیروزی و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهداست و تکریم خانواده شهدا مهم‌ترین وظیفه برای همه مردم است.
 وی تاکید کرد: این خون شهدای نظام است که درخت انقلاب را پر ثمر کرده و پاسداری از خون شهدا وظیفه همه مردم است و شهدا در جامعه اسلامی جایگاه ویژه‌ای دارند.
نصیری تاکید کرد: امنیت و آرامش موجود در جامعه مرهون خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه شهدا با ایثار جان خود از این انقلاب پاسداری کردند، افزود: رسالت ما پاسداری از ارزش‌های شهدا بوده که امروز مورد هجوم دشمن قرار گرفته است.
نصیری با تأکید بر اینکه باید واقف به تلاش شهدا و عامل به آرمان‌ها و ارزش‌های ۸ سال دفاع مقدس باشیم، تصریح کرد: باید این آرمان‌ها و ارزش‌ها را به نسل حال و آینده که دوران دفاع مقدس را درک نکرده‌اند بسپاریم.
وی در خاتمه با بیان اینکه برای کسب هر موفقیت و پیشرفت خون پاک شهیدی بر زمین ریخته شده است، اظهار کرد: صبر و استقامت خانواده شهدای ملت ایران در راه این پیروزی‌ها در دنیا بی‌نظیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا