خانواده شهدا نماد استقامت و پایداری در کشور هستند

تا شهدا: حجت الاسلام حسن هنرمند مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، عصر سه‌شنبه دهم شهریورماه در مراسم دیدار با خانواده شهدا در اراک بیان کرد: شهدای ایران اسلامی سبب سرافرازی و سربلندی نظام جمهوری اسلامی هستند.
 

فداکاری شهدای سبب عظمت و سربلندی ایران اسلامی شده است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، گفت: شهدا نزد خداوند متعال از جایگاه والایی برخوردار هستند و فداکاری شهدای والامقام سبب عظمت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
حجت الاسلام هنرمند با اشاره به این که باید قدر خانواده های عزیز شهدا را بدانیم گفت:  امروز بر مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران واجب است که به خانواده ی معظم شهداء ، جانبازان و ایثارگران رسیدگی کنند.
روحیه و صبر خانواده های معظم شهدا را یک الگوی بزرگ
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، روحیه و صبر خانواده های معظم شهدا را یک الگوی بزرگ دانست و بیان کرد: سختی‌ها و مشکلاتی که خانواده های معظم شهدا تحمل کردند از عهده هیچ کس بر نمی‌آید.

حجت الاسلام هنرمند با بیان این که خانواده بزرگ شهیدان انقلاب اسلامی به عنوان یک افتخار بزرگ برای جامعه محسوب می شوند،خاطرنشان کرد:  امروز در ایران اسلامی جایگاه و منزلت این بزرگواران باید به خوبی حفظ شود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، تصریح کرد: همگان بدون تردید بدانند و می دانند که امنیت و آرامش امروز که به خوبی در جامعه حاکم و نمایان است را مرهون رشادت‌هاو از خود گذشتگی  شهدا وجانبازان هستیم.

خون پاک شهدا سبب موفقیت در مذاکرات هسته ای

حجت الاسلام هنرمند خاطرنشان کرد: امروز در عرصه بین‌المللی به ویژه در مذاکرات هسته ای موفقیت ها و پیروزی های پی در پی ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهدا و صبر و بردباری خانواده های این بزرگان هستیم.
 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در ادامه با بیان این که شهدا مظهر اقتدار و خانواده آن ها نماد استقامت و پایداری در کشور هستند، گفت: یکی از بزرگ ترین نعمت‌های الهی جامعه اسلامی خانواده های شهدااند و دیدار با خانواده های معظم شهدا سبب تقویت روحیه مسؤولان در کشور می شود.
 شایان ذکر است، استان مرکزی ۶ هزار و ۳۰۰ شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

* رسا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا