خانواده شهدا ستون های پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند

به گزارش تا شهدا از تهران: نادر نصیری به اتفاق  عباس ملکوتی خواه فرماندار و فضل اله رجبی انارکی رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان پیشوا در این دیدار که در فضایی معنوی و صمیمی برگزار شد گفت: با خانواده شهیدان علی قمی و محمدرضا عطایی دیدار کرد.

نصیری در این دیدار گفت: خانواده شهدا ستون های پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند که با تقدیم سرمایه زندگی خود، از ارزش های این نظام الهی حراست کردند .
وی گفت: اگر جانفشانی و ایثارگری های خانواده معظم شهدا و از خودگذشتگی فرزندان آنان نبود امروز شاهد به بار نشستن نهال انقلاب که با خون شهدا آبیاری شد، نبودیم و اقتدار امروز ایران اسلامی حاصل نمی گردید.
نصیری  اظهار داشت: امروز شاهدیم که خانواده معظم شهدا که در طول دوران هشت سال دفاع مقدس فرزندان خود را تقدیم اسلام کردند همچنان ثابت قدم بوده و استوار بر اصول انقلاب اسلامی پایدار مانده اند و بدون کوچکترین چشمداشتی همچنان خود را بدهکار انقلاب می دانند.
وی با تأکید بر ضرورت تبیین جایگاه والای شهید و شهادت و درک متقابل این جایگاه در جامعه افزود : اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود تمامی توطئه ها و تهاجمات فرهنگی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی خنثی می گردد .
مدیر کل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران افزود: نهادی چون بنیاد شهید و امور ایثارگران که متولی اصلی توسعه و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است می بایست با بسیج امکانات نسبت به این مهم اقدام ورزیده و نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی را بیش از پیش با شهیدان مأنوس نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا