خانواده شهدا به عنوان الگو در جامعه اسلامی محسوب می شوند

به گزارش تا شهدا؛ در ابتدای این جلسه نادر نصیری ضمن عرض خیر مقدم به معاونین، گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همه مردم است و آنان به عنوان الگو در جامعه اسلامی محسوب می شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران افزود: پیروزی و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهدا است و تکریم خانواده شهدا مهمترین وظیفه برای همه مردم است. این خون شهدای نظام است که درخت انقلاب را پر ثمر کرده و پاسداری از خون شهدا وظیفه همه مردم است و شهدا در جامعه اسلامی جایگاه ویژه ای دارند
نصیری گفت: امنیت و آرامش موجود در جامعه مرهون خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است.
وی با اشاره به اینکه شهدا با ایثار جان خود از این انقلاب پاسداری کردند، افزود: رسالت ما پاسداری از ارزش‌های شهدا بوده که امروز مورد هجوم دشمن قرار گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با تأکید بر اینکه باید واقف به تلاش شهدا و عامل به آرمان‌ها و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس باشیم، تصریح کرد: باید این آرمان‌ها و ارزش‌ها را به نسل حال و آینده که دوران دفاع مقدس را درک نکرده‌اند بسپاریم.
وی در خاتمه با بیان اینکه برای کسب هر موفقیت و پیشرفت خون پاک شهیدی بر زمین ریخته شده است، اظهار کرد: صبر و استقامت خانواده شهدای ملت ایران در راه این پیروزی‌ها در دنیا بی‌نظیر است.
در ادامه این جلسه حسین نصراله رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری گفت: شهیدان با نثار جان خود و ایثارگران با شجاعت خود، آزادی و اقتدار و عزت را برای ما به ارمغان آوردند.
نصراله با بیان اینکه شهدا برای خدا و پیروی از مکتب حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جان خود را نثار کردند و ماندگار شدند، افزود: عشق و محبت به شهدا محبت به اهل بیت(ع) است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، فرهنگ شهادت را تضمین کننده آرامش جامعه توصیف کرد و گفت: نسل سوم نیازمند آشنایی با فرهنگ شهید و شهادت و ایثارگری است. دفاع مقدس فراتر از آن است که بتوانیم همه آنها را به زبان بیاوریم و برکات معنوی این جنگ برکسی پوشیده نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا