اخبار

خانواده شهدا برای جمهوری اسلامی پر وبال وکمک یار نظام اند

به گزارش تا شهدا؛ با حضور حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و امیر قوام یوسفی، فرماندهی ارشد آجا در خراسان جنوبی، و امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه و همزمان با دهه مبارکه فجر، با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار بعمل آمد.
امیر قوام یوسفی، فرماندهی ارشد آجا در خراسان جنوبی، در ابتدای این دیدارها، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، خصوصا شهدای انقلاب اسلامی و استان خراسان جنوبی، گفت:  اگر امروز نظام ما پا برجاست و امنیت داریم و دارای  جایگاه و عظمتی در دنیا هستیم و قدرت های عظیم جهانی در برابر ما سر تعظیم فرود آوردند از برکت خون شهداست.
وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند گرامیداشت یاد وخاطره شهدا کمتر از شهادت نیست واز طرفی تکریم خانواده شهدا باعث انرژی و نشاط برای ماست برای ادامه خدمت رسانی به مردم.
در ادامه این دیدارها، حجت الاسلام معصومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: در شرایطی انقلاب ما به پیروزی رسید که ما دست خالی بودیم وهیچ کس باور آن را نداشت و روح مسیحایی معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، موجب شد که ملت یکپارچه به پشتیبانی امام بر خیزند و نهضتی  را به پا کردند که در ظرف چند ماه به پیروزی رسید.
معصومی افزود: این نهال نوپا  امروز به بار نشسته است وبه جایی رسیده ایم که امروز  برهمه جهان تاثیر گذاریم ودر مذاکرات اخیر جمهوری اسلامی در یک طرف میز ودر طرف دیگر ۵ ابر قدرت جهان بودند که در نهایت این ایران بود که با منطق خودش پیروز شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی اضافه کرد: برای دشمنان نظام همیشه شهیدان و خانواده معززشان یک مسئله بوده اند، اما برای جمهوری اسلامی این گوهران با ارزش، پروبال و وکمک یار نظام نیز می باشند.
حجت الاسلام والمسلمین معصومی در پایان صحبت های خویش گفت: اگر امروز ما عزت وسربلندی داریم ودر جهان حرفی برای گفتن به برکت خون همین شهداست  وعلت حضورمان در جمع خانواده شهدا روحیه گرفتن برای خدمت رسانی است وتا جایی که بتوانیم در حفظ ارزش های این انقلاب تلاش خواهیم کرد.
شایان ذکر است که در پایان هریک از این دیدارها، هدیه ای به رسم یادبود تقدیم هریک از خاندان معزز شاهد و ایثارگر نیز شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا