اخبار

خانواده شهدا با صبر و استقامت دشمن را شکست داده‌اند

به گزارش تا شهدا؛ ابوالقاسم خادم الخمسه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حیات در مشهد عنوان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران کسانی هستند که برای پاسداری از میهن اسلامی فرزندان خود را به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام کردند و از ابتدایی انقلاب اسلامی تا کنون همواره پشتیبان این نظام مقدس بوده‌اند.
خادم‌الخمسه عنوان کرد: ایثارگری خانواده شهدا و صبر و اسقامت آنها در مواجه با دشواری‌ها و مشکلات از آنها الگویی برای مقاومت در برابر دشمنان اسلام ساخته است و دشمن باید بداند تا زمانی که ملت شهید پرور ایران بر روی آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی پافشاری می‌کنند هر دسیسه‌ای برای تضعیف این اعتقادات ناکام خواهد ماند.
وی افزود: مسئولیت خانواده شهدا و ایثارگران امروز به مراتب سخت‌تر از گذشته است چرا که جامعه با نگاهی که به آنها دارد از آنها الگو گیری می‌کند و کوچکترین انحرافی در بین آنها می‌تواند آثار بدی به جا بگذارد.
این پدر دو شهید خاطرنشان کرد: مردم امروز باید هوشیار و بیدار باشند تا مبادا کسی از راه امام(ره) و رهبری خارج شود و باید آگاه باشند تا خون شهدا پایمال نشود چرا که آنان ناظر بر رفتار ما هستند و در قیامت از ما می‌پرسند.
وی افزود: آنچه اهمیت دارد این است که ابتدا حافظ قرآن و دیین مبین اسلام باشیم و با پشتیبانیی از رهبر معظم انقلاب زمینه‌های ظهور امام زمان(عج) را فراهم کنیم و تنها اینگونه است که شهدا از ما راضی خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا