اخبار

خانواده شهدای ادیان توحیدی فجرآفرینان برتر هستند

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری در راستای طرح سپاس و تجلیل از خانواده شهدای ادیان توحیدی، در دیدار با خانواده این عزیزان  با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در ارتباط با دیدار از خانواده شهدای ادیان توحیدی اظهار داشت: خانواده شهدای ادیان توحیدی فجرآفرینان دفاع مقدس هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: خانواده شهدای ادیان توحیدی از فجرآفرینان دفاع مقدس هستند و تمام مسئولان موظف هستند به تکریم و تجلیل از این عزیزان بپردازند.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی مولود تفکر ناب امام (ره) است، افزود: امام خمینی (ره) با تفکر و تعمق در پی ایجاد انقلابی برآمد تا هم ظلم ریشه‌کن شود و هم جهان بیدار شود و خود را به اعتلا برساند.
نصیری ادامه داد: امیدوارم بر این باور باشیم که وجه مشترک دین اسلام و ادیان الهی اعتقاد به خداوند و وحدانیت است.
وی گفت: مقام معظم رهبری تاکید و توجه خاصی به شهدای ادیان توحیدی دارد تاکید ایشان به رسیدگی ویژه به خانواده شهدای ادیان توحیدی است و امام راحل نیز با تاکید بر کارگزاران نظام که شهدای اقلیت را در نظر داشته باشند و تجلیل به‌عمل آورند نشان داد این شهدا مانند شهدای مسلمان برای ما بسیار قابل احترام هستند.
گفتنی است، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران به اتفاق علیرضا مشیری رئیس اداره ارتباطات و مراجعات با خانواده شهیدان « فریبرز موریم ، آلفرد گبری،نوئل بازو و روبرت لازار از شهدای ادیان توحیدی دیدار کردند و با اهدای لوح سپاس از این خانواده شهیدان تجلیل کردند.
لازم به ذکر است که خانواده های دیدار شده  در سال جاری توسط رهبر  معظم انقلاب نیز تجلیل شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا