خانواده‌های شهدا عصاره گل‌های پرپر هستند

تا شهدا؛ حجت الاسلام نوری امام جمعه سلطانیه، محمدی نمایند اداره کل بنیاد، خالقی فرماندار، خدایاری فرمانده سپاه ناحیه، تقی لو فرمانده انتظامی، شاهسوندی سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه با حضور در منازل خانواده معظم شهیدان این خطه از ایثار و فداکاری شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان قدردانی و تجلیل به عمل آوردند.
در این دیدار امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا چراغ و راهنما امروز جامعه هستند، گفت: این خانواده‌ها عصاره گل‌های پرپر شده هستند به همین دلیل دیدار با آنها یاد و خاطر جوانمردی و رشادت مردانی که با بال‌های گشوده به سوی دفاع از حق شتافتند را زنده می‌کند.
وی اظهار می‌کند: خانواده‌های رزمندگان در روزهای سخت و دشوار تکیه‌گاه محکمی برای رزمندگان بودند و هم‌اکنون نیز در هر جایی لب به سخن بگشایند می‌توانند مردم را با خصوصیات منحصر به فرد شهدا بیشتر آشنا کنند و در نهایت مسیر درستی را برای نسل امروز نشان دهند.
در این دیدار خالقی فرماندار سلطانیه نیز با بیان اینکه ما مسئولان همیشه دست بوس والدین و خانواده‌های معظم هستیم، عنوان کرد: ما به خانواده‌های شاهد و ایثارگر افتخار می کنیم و با این افتخار بر خود وظیفه می‌دانیم از تمامی امکانات در راستای ترویج فرهنگ ایثار شهادت استفاده کنیم.
این دیدارها با خانواده شهیدان معزز رسول کلانتری، حبیب اله نورمحمدی و رسول کلانتری انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا