خانواده‌های شهدا اسوه صبر و پایداری هستند

تا شهدا: آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه به همراه مسؤولان، مدیران و فعالان فرهنگی استان کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهید مفقودالاثر مهندس مجید نوری دیدار کردند.

آیت الله علما با اشاره به برجستگی شهدا عنوان داشت: رشادت و فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران هیچ گاه فراموش نخواهد شد، آن ها انقلاب و اسلام را در برابر خطرات و تجاوز دشمنان و استکبار ایمن کردند.
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با مدیریت بنیانگذار انقلاب اسلامی و ایستادگی رزمندگان اسلامی، دشمنان اسلام را به زانو درآوردند، قطعا ارزش های انقلاب و اسلام هیچ گاه دستخوش تحریف و تغییر دشمنان قرار نخواهد گرفت.
وی در ادامه افزود: بصیرت، آگاهی، شهامت و موقعیت شناسی رزمندگان اسلام، آن ها را به جبهه ها و مناطق عملیاتی سوق داد و با دلاوری هایی که از خود به نمایش گذاشتند اینگونه انقلاب و اسلام را برجسته کردند و حرکتشان ماندگار شد.
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه ابراز کرد: حرکت شهدا به ایران و جهان درس مقاومت و ایستادگی داد، تحریم ها و فشارهای اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی علیه ایران با الگو گرفتن از شهدا نمی تواند ایران را به زانو درآورد.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: اتحاد و همدلی رزمندگان اسلام زبان زد بود، اکنون دنیای اسلام به یکپارچگی و همدلی نیاز دارد، هجمه های فرهنگی دشمن بر علیه مسلمانان را باید جدی گرفت و همانند شهدا باید در برابر آن ها ایستاد.
آیت الله علما یادآور شد: خانواده های شهدا اسوه صبر و پایداری هستند، پدران و مادران شهدای مفقودالاثر روح و قلبی لطیف دارند، امید است بتوانیم زحمات و تلاش های خانواده های شهدا را با تجلیل از این عزیزان و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا جبران کنیم.
گفتنی است به مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) در پایان این مراسم از سوی مداحان اهل بیت علیهم السلام ذکر مصیبتی خوانده شد.
لازم به ذکر است مسؤولان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، پیشنهاد نام گذاری یکی از خیابان های استان کرمانشاه از جانب خانواده شهید را به نام شهید مفقودالاثر مهندس مجید نوری پذیرفتند.
* رسا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا