خانواده‌‎های شهدا، سند متقن افراد صالح در جامعه ما هستند

تا شهدا: محمد امیرخانی در دیدار با خانواده شهید مهرداد جهان‌پناه، شهید شاخص کارمند سال ۹۳، افزود: امام حسین(ع) شهید امر به معروف و نعهی از منکر است کما اینکه در حدیثی از امام علی(ع) آمده است که اگر در جامعه‌ای امر به معروف و نهی از منکر ترک شود آن جامعه مثل مرده‌ای است که بوی تعفن آن در فضا پخش شده است.

وی با بیان اینکه در جامعه ما افراد صالح و سالکی زندگی می‌کنند که بوی عطر آنها مانع از بوی تعفن ناشی از ترک جامعه‌ای امر به معروف و نهی از منکر می‌شود، اظهار کرد: خانواده‌‎های شهدا، سند متقن افراد صالح در جامعه ما هستند.
امیرخانی اضافه کرد: ما باید شاکر باشیم که خانواده‌‌های شهدا هنوز مثل چراغ و نور در جامعه ما وجود دارند و باید به شکرانه این نعمت برای احیای جامعه‌ای امر به معروف و نهی از منکر قیام کنیم.
جانشین سازمان بسیج کارمندان با اشاره به اینکه شهدای ما شهدای جامعه‌ای امر به معروف و نهی از منکر هستند، خاطرنشان کرد: شهدای ما جان خود را از دست دادند تا جامعه‌ای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه همگانی شود کمااینکه از ۲۷۰ هزار شهید دوران دفاع مقدس، ۵۰ هزار شهید ما گمنام بودند و در حال حاضر ۶ هزار شهید مفقودالجسد داریم.
* ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا