اخبار

خانواده‌های ایثارگر با پیروی از آرمان‌های ولایت فقیه در انتخابات شرکت ‌کنند

به گزارش تا شهدا؛ ابراهیم امام دادی از دیدارخود با عابدین عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت و تصریح کرد: بسیار خوشحال شدم که بعد از مدت‌ها خاطرات فرزندم را برای فردی بازگو کردم که خود یادگار جبهه و جنگ است.
وی افزود: مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در این دیدار مشکلات و حرف‌های من و همسرم را شنید و در آخر این دیدار گفت که؛ من دلم نمی‌خواهد از این خانه بروم، این خانه به عطر شهادت آکنده شده است.
امام دادی در ارتباط با نقش خانواده‌های شاهد و ایثارگر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: نقش ما این است که در هر شرایطی پیرو ولایت فقیه باشیم، با وجود این پیروی هیچ کس نمی‌تواند این دلدادگی را شکست دهد.
وی افزود: هرکس قصد صدمه زدن به آرمان‌های ولایت فقیه در این کشور را دارد ما اعضای جامعه ایثارگری مسئول هستیم، خانواده‌های شاهد و ایثارگر باید با تکیه بر ارزش‌ها و آرمان‌های این نظام ولایی و ولایت فقیه در انتخابات شرکت کنند بر هیچ وعده و وعید نمایندگان نمی توان حساب باز کرد.
پدر شهید امام دادی خاطرنشان کرد: باید با حضور حداکثری فردی اصلح را انتخاب کنیم.
امام دادی تاکید کرد: ما باید در این انتخابات آنچه را که می‌بینیم و می‌شنویم به دیگران گوش زد کنیم تا آنها از زبان یک خانواده شاهد و ایثارگر آگاه شوند.
گفتنی است شهید علی امامدادی در ۱۷ مرداد ماه ۱۳۷۰ در حالی که ۲۳ سال سن داشت در منطقه مرزی جکیگور به دست اشرار کوردل به شهادت رسید و اکنون نیز پیکر مطهرش در گلزار شهدای روستای کردان شهرستان باخرز آرام گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا