خانه احزاب شهادت سردار همدانی را تسلیت گفت

به گزارش تا شهدا؛ قدرتعلی حشمتیان نایب رئیس خانه احزاب ایران در پیامی شهادت سردارحسین همدانی از فرماندهان سپاه پاسداران را تسلیت گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: شهادت سردار بزرگ و سرافراز سرتیپ پاسدار حاج حسین همدانی از فرماندهانی معزز هشت سال دفاع مقدس، ضایعه بزرگی برای رزمندگان و به ویژه پرسنل خدوم سپاه پاسداران و نیز همرزمان و دوستان این شهید والامقام است.
در این پیام تصریح شده است: رزمندگان غرب کشور در دوران دفاع مقدس سردار همدانی را نیک می‌شناختند، این شهید عزیز در دوران خدمت در استان‌های همدان و کردستان راهنمای خوبی برای همه رزمندگان غرب کشور بودند.
در ادامه این پیام آمده که این حقیر افتخار داشتم که در دوران خدمت در غرب کشور و همچنین زمان حضور در ستاد تبلیغات جنگ و حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران و سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی و در دوران نمایندگی مردم عزیز سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، بارها از محضر این فرمانده بااخلاق کسب فیض کنم و درس اخلاق بیاموزم.
در این پیام می‌خوانیم: اینجانب این مصیبت بزرگ را به محضر مبارک حضرت ولی‌عصر (عج) و مقام معظم رهبری، فرماندهی معظم کل قوا و تمامی همرزمانش در دوران دفاع مقدس، به ویژه فرماندهان سپاه پاسداران و نیروی انتظامی و نیز عموم هموطنان مخصوصاً مردم غیور غرب کشور، همدان، کرمانشاه، کردستان و نیز خانواده عزیز این بزرگوار تسلیت عرض نموده و علو درجاتش را از درگاه ایزد منان خواهان و خواستارم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا