اخبار

حیات جامعه مدیون خون "شهداست"

به گزارش تا شهدا؛ به منظور دیدار و سرکشی از تعدادی از ایثارگران شهرستان جوانرود، كمال شهسواری معاون فرماندار جوانرود به همراه رؤسای سازمان تبليغات اسلامی، تامين اجتماعی، جهاد كشاورزی، بانك كشاورزی و ريئس بنياد جوانرود با حضور در منزل ۹ خانواده ایثارگر این شهرستان از این عزیزان تجلیل کردند.
در این دیدار که همکاران بنیاد این شهرستان نیز حضور داشتند، امان اله وطن دوست رئیس بنیاد جوانرود در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون رشادت ها و ایثارگری های شهدای والامقام است.
وطن دوست افزود: “شهدا” به آحاد جامعه ایران اسلامی حيات دوباره بخشیدند  وادامه اين حيات بالنده و پویا به یقین منوط به اطاعت از فرامین الهی، اولياء الهی واطاعت محض از ولی امر مسلمین و رهبری معظم انقلاب در دفاع از آرمان های بلند امام راحل (ره) و شهدای والامقام است.
در این دیدار شهسواری معاون فرماندار نیز گفت: خوشا بحال شهدای عزیز كه با عزت وافتخار رفتند و نزد خدای خود روزی می خورند و ملت شريف ايران مديون اين قشرعزیزهستند.
شهسواری خدمتگزاری به جامعه ایثارگری را، از وظایف بسیار مهم مسئولین در نظام مقدس اسلامی دانست.
در پایان این دیدار از خانواده های شهیدان گرانقدر نادر احمديان، حسين نادری تبار، علی الجاف و جانبازان عزیزعبدالكريم قيطولی، حسن قادری، لطف اله فتحی، ناصرفيضی، عمريوسفی و شمس الدين يزدانی با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آوردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا