حضور ۱۰۰ نفر از همسران شهدا نیشابور در منزل شهید ابوالفضلی

به گزارش تا شهدا؛ موسی سلیمانی با اعلام برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور در ایام ماه محرم از برگزاری یادواره شهدای وحدت در این شهر خبر داد و تصریح کرد: در هفته‌ای که گذشت یادواره شهدای وحدت و ۳۰ شهید ورزشکار شهرستان نیشابور را با همت دیگر نهادهای این شهرستان در فرهنگسرای سیمرغ برگزار کردیم.
وی افزود: در نظر داریم با همکاری دستگاه‌های همراه با بنیاد شهید و امور ایثارگران، یادواره ۱۱ شهید روستای دستجرآقابزرگ و بخش زبرخان را برگزار کنیم و امیدوار هستیم این یادواره حرکتی در جهت بیعت با آرمان‌های این ۱۱ شهید والامقام باشد.
سلیمانی تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور هر روز صبح برنامه زیارت عاشورا و مداحی برای کارکنان خود در نظر گرفته که این برنامه خبری تنها بخشی از برنامه‌های در نظر گرفته شده در سطح این شهرستان است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور از حضور همسران شهدا در منزل شهید حسن ابوالفضلی در ایام محرم خبر داد و گفت: همسران ۱۰۰ شهید این شهرستان با حضور در منزل شهید حسن ابوالفضلی به عزاداری و برگزاری مراسم زیارت عاشورا و مداحی می پردازند.
وی تصریح کرد: در این ایام همچنین مراسمی توسط هیأت فاطمیون « فرزندان شاهد »در محل حسینیه شهید میرزایی برگزار می‌شود.
سلیمانی در پایان خاطر نشان ساخت  خوشبختانه شهرستان نیشابور در ایام ماه محرم عطر و بوی شور حسینی به خود گرفته است و در تمام حسینیه‌های شاهد و ایثارگر این شهرستان مراسم عزاداری سید و سالار شهدا با حضور خانواده شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا