حضور همیشه درصحنه ایثارگران به همه ما درس ایثار، فداکاری و ایستادگی می‌آموزد

تا شهدا؛ پرویز امیدی درحاشیه این دیدارها تجلیل از ايثارگران را به معني تقدير از ايثار و گذشت اين عزيزان و ارج نهادن به مقام شامخ آنان عنوان كرد و افزود: بزرگترین افتخار ما خدمت به خانواده های شاهدو ایثارگر است.
رئيس بنياد كميجان در سخنان خود اظهار كرد: ما از خانواده هاي عزيز شهداء و ايثارگران همواره درس دين‌داري، مقاومت، ايستادگي، فداكاري، حمايت و حضور درصحنه‌هاي مختلف را آموخته و براي ارائه خدمت بهتر و بيشتر به مردم عزيز ايران روحيه مي‌گيريم.
وي درادامه صحبت‌هاي خود گفت: خدمتي كه خانواده‌هاي شهداء به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و انقلاب اسلامي كردند داراي اجري الهي و پاداشي اخروي است؛ چرا كه آنها به مسيري كه انتخاب كرده بودند ايمان و اعتقاد قلبي داشته و هيچگاه از اين انتخاب پشيمان و نادم نشدند.
حاج لطف‌اله يوسفي پدر شهيد حسنعلي يوسفي نیز ضمن تشکر از زحمات کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: رفتن به حج تمتع يك سعادتي بود كه امسال نصيب ما شد، اما حوادثي كه در آنجا اتفاق افتاد قلبمان را به شدت جريحه‌دار كرد .
گفتنی است این دیدار در راستاي اجراي طرح سپاس و به جهت تجليل از مقام شهدا و ايثارگران عصر روز چهارشنبه ۲۲ مهر ۹۴ انجام شد.
شهيد حسنعلي يوسفي سال ۴۷ درروستاي چهرقان متولد و درسال ۶۶ درمنطقه عملياتي شرهاني به شهادت رسيد، شهيد روح‌اله اناري سال ۵۱ درمحله انار كميجان متولد و درسال ۷۲ درخاك عراق به شهادت رسيد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا