حضور در کنار خانواده ایثارگران برای همه ما منزلت و افتخار می باشد

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با گرامیداشت ایام عزاداری سرور و سالار سهیدان و در راستای پاسداشت مقام شهدای گرانقدر و تکریم و تجلیل از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر، مدیرکل، معاونت بهداشت و درمان و مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و همچنین رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان بیرجند، با تعدادی از خانواده های معظم شهدای گرانقدر بیرجند دیدار نمودند.
حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در ابتدای این دیدارها ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی بیان داشت: بودن در کنار خانواده شهدا برای همه ما منزلت و افتخار می باشد و از این دیدارها نیرو میگیریم.
معصومی افزود: اعتقاد ما این است که اقتدار امروز ما به طفیلی شهدای عزیز و جامعه ایثارگری می باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: خداراشاکریم که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از خانواده های نمونه و ممتازی چه در بازه زمانی هشت سال جنگ تحمیلی و چه در حال حاضر هستند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مستمر خانواده های معزز شهدا و ایثارگران در صحنه و پشتیبانی از ولایت و نظام، بیان داشت: بایستی رفتار و منش شهدا را با ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت نشر دهیم تا انشاءا… مدیون شهدا نباشیم.
حجت الاسلام معصومی نیز در این دیدارها بیان داشت: والدین شهدا نعمت های بزرگی هستند که جایگزینی ندارند و ما هرچه داریم از شهامت و شجاعت فرزندان شهید آنان می باشد.  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در پایان صحبت های خویش افزود: امروز امنیت و آرامش و اقتدار ما مرهون خون پاک شهیدان می باشد که بدون هیچ چشم داشتی جان خویش را فدای این کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند و در این بازه زمانی، ما باید به همه و بخصوص محرومین خدمت کنیم و در این برهه ی  حساس نیاز به همدلی و همزبانی و اتحاد بیشتری داریم و امیدواریم که وظیفه و رسالتی که خداوند و شهدا و امام شهدا، به عهده ی ما گذاشته اند را به نحو احسن انجام دهیم. 
شایان ذکر است که در پایان این دیدارها، هدیه ای به رسم یادبود تقدیم هریک از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر نیز شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا