اخبار

حضور خانواده شهدا بر عمق مراسم دهه فجر موثر است

به گزارش تا شهدا؛ صادقی در کمیته ایثارگران دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم و سایر مدیران استان در بنیاد برگزار شد، افزود: مراسمی که توسط مردم و یا با مشارکت مردم برگزار می شود تاثیر گذار تر است و این مراسم اگر با حضور خانواده شهدا همراه باشد از اثر گذاری و روح و عمق بیشتری برخوردار است.
وی ادامه داد: هدف مراسم های دهه مبارک فجر یاد آوری رشادت های ملت قهرمان ایران به رهبری امام خمینی (ره) و گرامی داشت یاد و خاطره شهداست و انتقال آن توسط خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به نسل امروز از اثر گذاری بسیاری برخوردار است. 
استاندار قم اضافه کرد: مسئولان دستگاه ها در کنار مردم و در خدمت مردم باید در این مراسم حضور یابند و جشن های انقلاب با همکاری مسئولان و مردم با شکوه هرچه بیشتر برگزار شود. برنامه ریزیی هایی که در کمیته ایثارگران دهه فجر از سوی بنیاد صورت گرفته پربار و کیفی است. الگوهای ایثار هستند و همگان در برابر این ایثارگری ها مسوول هستند. 
صادقی تاکید کرد: دهه فجر یاد آور ایثار و گذشت و جانفشانی شهدا و ایثارگرانی است که در برابر رژیم ستم شاهی ایستادند و برای استقرار نظام اسلامی و آزادی و عزت این کشور شهید شدند و ایثارگری کردند.
وی ادامه داد: امروز برای حرکت در مسیر اهداف شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس باید از حرف کاست و بر عملکرد مثبت افزود، دهه فجر تجدید میثاق با امام و شهدا و تجدید پیمان با آرمانهای رهبر معظم انقلاب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا