حضرت آيت اله لاريجاني رئيس قوه قضائيه در گلزار شهداي ساري نسبت به مقام شامخ شهيدان اداي احترام كردند

تا شهدا؛ حضرت آيت ا… آملي لاريجاني رئيس قوه قضائيه صبح امروز دوازدهم آبان ماه در بدو ورود به مازندران در گلزار شهداي ملامجد الدين شهرستان ساري حضور يافت و نسبت به مقام والا و شامخ شهيدان انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس اداي احترام كرد.
حضرت آيت ا… آملي لاريجاني به اتفاق حضرت آيت اله طبرسي نماينده ولي فقيه در مازندران و امام جمعه ساري،فلاح استاندار مازندران،حضرت آيت اله معلمي عضو خبرگان رهبري و امام جمعه قائمشهر، جمعي از مسئولين قوه قضائيه با حضور برمزار منور و مطهر شهداي پرافتخار انقلاب اسلامي و دوران دفاع مقدس با ذكر فاتحه، گلباران و عطر افشاني، ياد و نام شهداي گرانقدر ايران اسلامي را گرامي داشتند. 
رئيس قوه قضائيه در هنگام ورود به گلزار شهداي ساري مورد استقبال رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران قرارگرفت.
حضرت آيت ا… لاريجاني در فرودگاه دشت ناز ساري از سوي فرزند شهيد گرانقدراسكندري  ودر گلزار شهداي ملا مجد الدين اين شهرستان مورد خير مقدم توسط فرزند شهيد معظم رمضاني قرارگرفت.
رئيس قوه قضائيه پس از آن در مصلي جمعه ساري در همايش قرآني نيروي انتظامي كه جمعي از خانواده هاي معظم شهدا، ايثارگران و جانبازان حضورداشتند طي سخناني به مقام و منزلت شهدا از ديدگاه آيات قرآني اشاره كرد و گفت:شهدا را اموات ندانيد بلكه زنده اند و در نزد پروردگار خود مورد تنعم هستند و به آنچه كه خداوند از فضل خود به آنان داده ، مسرورند.
وي در ادامه اظهارداشت: خداوند عنوان فوز عظيم را تنها به شهدا لقب داده است و خانواده هاي شهدا بايد به خود افتخار  و مباهات كنند.
رئيس قوه قضائيه تصريح كرد: شهدا مرزوق به ارزاق الهي اند و اين بالاترين نعمت حق تعالي است.
حضرت آيت اله آملي لاريجاني  افزود:بايد از فضائل شهدا استفاده درست نموده و راه و روش آنان را انتخاب كنيم و مرزوق عند ا… باشيم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا