حرکت در مسیر شهدا، گامی اساسی برای خنثی سازی توطئه های دشمنان است

تا شهدا: اسماعیل رستم پور روز چهارشنبه در دیدار با خانواده شهید حسن داروند از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر، با بیان اینکه عزت کشورمان مرهون خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران است بر حفظ آرمان های والای شهیدان تاکید کرد.

وی دیدار با خانواده شهیدان را نوعی ارادت به خانواده شهدا دانست و با عنوان اینکه مسوولان در جهت توجه به نیازهای مادی و معنوی آنان باید اهتمام جدی داشته باشند اضافه کرد: خدمت به این عزیزان، افتخاری بزرگ و از وظایف اصلی مسئولان است. 
او در بخشی دیگر از سخنان خود به تقدیم سه هزار و ۷۰۰ شهید در راه با مبارزه با مواد مخدر در ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: کشورمان در جهان برای مقابله با این پدیده شوم ، عزم جدی داشته و دارد.
رستم پور بحث اعتیاد به مواد مخدر را یکی از ابزارهای دشمنان برای ضربه زدن به جوامع عنوان کرد و گفت: اعتیاد یکی از آسیب های بزرگ قرن است که ریشه کن نمودن آن، مشارکت اجتماعی مردم را می طلبد.
لقمان حسنی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سقز هم با بیان اینکه این شهرستان ۶۰۸ شهید، ۴۷۰ جانباز و ۱۳۵ آزاده تقدیم نظام مقدس کرده است، بیان کرد: شهید حسن داروند در۱۹ اسفند سال ۱۳۷۱ در ماه مبارک رمضان در شهر بم پور استان سیستان و بلوچستان در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل گردید. 
سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است
* ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا