جشنواره شعر ۱۰ هزار شهید اصناف و بازار کشور در گلستان برگزار می‎شود

به گزارش تا شهدا از گرگان، جشنواره شعر کنگره ملی ۱۰ هزار شهید اصناف و بازار کشور عصر امروز در تالار فخرالدین اسعد گرگانی با حضور محمدابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج اصناف کشور برگزار خواهد شد.

استان‎های خوزستان، آذربایجان‌غربی، فارس، خراسان‌رضوی، قم، گیلان و اصفهان میزبان جشنواره شعر کنگره ملی ۱۰ هزار شهید اصناف و بازار کشور شدند.

از ۲۰۰ اثر شعر ارسالی به دبیرخانه تهران با مضمون جشنواره شهدای اصناف و بازار، تعداد ۳۰ اثر مربوط به استان گلستان است و از این آثار هشت اثر عنوان برگزیده را کسب کردند.

جشنواره شعر کنگره ملی ۱۰ هزار شهید اصناف و بازار کشور و یادواره ۲۰۰ شهید اصناف استان گلستان با همکاری کنگره سرداران شهید، اتاق اصناف، بنیاد شهید و امور ایثارگران، صدا و سیما، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شورای شهر و شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری، استانداری و قرارگاه بصیرت انجام می‎شود.

گفتنی است، در این مراسم عزیزالله عقربی به عنوان شهید شاخص اصناف استان گلستان معرفی شده است.

استان گلستان برای نخستین‎بار میزبان جشنواره شعر کنگره ملی ۱۰ هزار شهید اصناف و بازار کشور شده است و در این مراسم از ۲۰ شاعر برگزیده جشنواره شعر با حضور محمدابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج اصناف کشور تقدیر می‎شود.

یادواره ۲۰۰ شهید گلگون کفن اصناف استان گلستان عصر امروز با حضور شعرا، خانواده‎های معظم شهیدان، مسئولان استانی و کشوری در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا