اخبار

جانفشانی‌ها و رشادت‌های شهدای مدافع حرم فاطمی وصف ناپذیر است

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام محمدمهدی سیبویه در مراسم تشییع ۸شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) که در مهدیه مشهد مقدس برگزار شد، تصریح کرد: این جانفشانی‌ها و رشادت‌ها که امروز از سوی شهدای مدافع حرم به یادگار گذاشته می‌شود بسیار وصف ناپذیر است، این دلاوری‌ها سالیان سال در جبهه‌های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس و حال حاضر مشاهده شده می‌شود.
وی افزود: وقتی با خانواده‌های شهدای مدافع حرم صحبت می‌کنیم در میابیم که آنها عاشق این هستند که فرزندان خود را در راه دفاع از حرم ائمه اطهار(ع) و ولایت تقدیم کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سوریه خاطرنشان کرد: این افراد به عشق و معرفت زلال دین مبین اسلام دست‌ یافته‌اند که اینگونه در راه عشق به خدا و ائمه اطهار(ع) به شهادت می‌رسند.
وی با اشاره به راهپیمایی اربعین سال جاری در کشورهای عراق و سوریه خاطرنشان کرد: در ایام اربعین، شیعیان دلداده ائمه اطهار در مسیرهایی اقدام به راهپیمایی می‌کردند که دشمن در سال‌های گذشته بسیاری از فرزندان ما را به شهادت رسانده بود، ولی این مشتاقان اهل بیت عصمت و طهارت با رشادت در این راه قدم بر‌داشتند.
حجت الاسلام سیبویه گفت: جوان‌های امروز این مرز و بوم در داخل کشور وظیفه بسیار سنگینی دارند و امروز بار تکلیف شرعی بزرگی بر دوش یکایک افراد نهاده شده است.
وی افزود: بدون شک ما باید قدردان خون شهدایی باشیم که در راه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اهل بیت(ع) قدم برمی دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا