اخبار

جانبازان بصیر آیینه­ ی تمام نمای ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس هستند.

به گزارش تا شهدا؛ پنجمین همایش جانبازان بصیر خوزستان روز پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ در محل سالن مجتمع فرهنگی، ورزشی ایثار خوزستان برگزار شد.
در ابتدای این همایش، آیین زیارت و ادای احترام نسبت به شهدا با حضور جانبازان بصیر و خانواده های آنان در گلزار شهدای اهواز برگزار گردید و در ادامه نیز، برنامه همایش جانبازان بصیر با تلاوت قرآن کریم آغاز شد.
در ادامه آقای فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ضمن خوش آمدگویی به جانبازان بصیر دل گفت: جانبازان بصیر آیینه­ی تمام نمای ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس هستند.
وی افزود: ماموظف هستیم که در عمل از مقام شامخ عزیزان جانباز سپاسگزاری کنیم، هر چند پاداش ایثار و فداکاری جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در پیشگاه الهی محفوظ است و تردیدی در این وعده­ی خداوند نیست.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: باید قدر نعمت وجود ایثارگران را بدانیم چرا که سرمایه‌های اصلی انقلاب اسلامی هستند و همواره بر آرمانها و اهدافی که برای تحقق آن، درد جانبازی را به جان خریده اند استوار و مقاوم مانده اند.

در ادامه، آقای عالمی نیسی معاون توسعه منابع انسانی استانداری خوزستان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع جانبازان بصیردل گفت: تکریم و تجلیل از جانبازان نمونه­ی بارز ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری است و وجود این عزیزان برای انقلاب و اسلام بسیار حائز اهمیت است.

داین همایش پس از اجرای چند برنامه­ی فرهنگی، انتخابات هیئت مدیره­ی خانه­­ی نور برگزار شد و در انتها نیز از حاضرین پذیرایی بعمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا