اخبار

ثبت خاطرات والدین شهدا ضروری است

به گزارش تا شهدا؛ محمد طاهرخانی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان در جمع کارکنان بنیاد با بیان اینکه ثبت و ضبط خاطرات والدین شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است، گفت: این طرح در شهرستان‌های استان قزوین آغاز شده و بایستی در تاکستان نیز به سرعت و با کیفیت بالایی اجرایی شود.
وی با اشاره به اینکه جوانان نیازمند شناخت بیشتر سیره شهدا هستند، افزود: ثبت و ضبط خاطرات والدین شهدا می‌تواند راه و منش شهیدان را به نسل امروز و آینده بشناساند به همین دلیل اجرای این طرح از اهمیت بسزایی برخوردار است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان با اشاره به اینکه در ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا، برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شود، گفت: کارکنان بنیاد نظرات و پیشنهادات خود را ارائه بدهند تا این برنامه‌ها با کیفیت مطلوبی برگزار شود.
این مسئول با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: کارکنان بنیاد بایستی از ورود به مسائل تبلیغاتی و حمایت کردن کاندیدای خاصی خودداری کنند.
طاهرخانی افزود: کارکنان بنیاد وظیفه دارند تا مردم به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران را تشویق و ترغیب کنند تا در این انتخابات حضور پرشکوهی داشته باشند.
در پایان این جلسه، هر یک از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص نحوه اجرای برنامه‌های فرهنگی و ترویجی و ارائه خدمات مطلوب به خانواده‌های شاهد و ایثارگر و رفع مشکلات آنها بیان کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا