«تکه‌های سنگین سرب»؛ تعطیل نیست

تا شهدا: در حالی که سالن‌های نمایشی به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع) تعطیل است، اما با هماهنگی‌های صورت گرفته با مرکز هنرهای نمایشی، نمایش «تکه‌های سنگین سرب» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی اجرای خود را روز یکشنبه۲۹ شهریور انجام خواهد داد.

این نمایش به دلیل محتوا و مضمون خاص آن، هفته گذشته و در سالروز شهادت امام جواد (ع) نیز اجازه داشت تنها اثر نمایشی باشد که به روی صحنه می‌رود.
این اثر نمایشی که با استقبال خوب تماشاگران مواجه شده است، به بخش‌هایی از زندگی شهید دکتر مصطفی چمران و چگونگی آشنایی‌ او با همسر لبنانی‌اش غاده جابر و کشمکش او میان انتخاب زندگی شخصی، بحران لبنان و جنگ ایران و عراق می‌پردازد.
پیام دهکردی و عارفه لک، بازیگران نمایش «تکه‌های سنگین سرب» هستند و دیگر عوامل تازه‌ترین اثر گروه تئا‌تر پوشه نیز عبارتند از: آنکیدو دارش، آهنگساز و طراح جلوه‌های صوتی؛ الهام صالحی، طراح چهره‌پردازی؛ کیوان معتمدی، طراحی نور؛ ارسلان آقاخانی، طراح پوس‌تر و بروشور؛ لادن سیدکنعانی، طراح صحنه و لباس؛ نورالدین حیدری ماهر، مدیر تولید و برنامه‌ریز پروژه؛ وحید لک، مشاور رسانه‌ای و هانیه خاکپور، مدیر روابط عمومی.
این نمایش هر شب (بجز شنبه) ساعت ۲۰ در تالار چهارسو مجموعه تئا‌تر شهر به صحنه می‌رود.
بلیط‌های این نمایش در پایگاههای اینترنتی ایران کنسرت و گیشه تئا‌تر به نشانی www. iranconcert. com و www. gishetheater. com به فروش می‌رسد.
* تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا