تکریم والدین شهدا عین عبادت و اخلاص است

به گزارش تا شهدا؛ مراد روشنی، ۸ آذر ۹۴ در همایش یک روزه روسای بنیادهای تابعه با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: بسیج شجره طیبه ای است که متکی بر عناصر بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام است. بسیج باید مطیع مسجد، عامل به قرآن و حافظ قرآن باشد و نیاز به کیفیت بخشیدن روزافزون خود دارد.
روشنی گفت: بسیج در همه مکان ها و زمان ها و در همه قشرها وجود دارد و مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی همین بسیج است که در شرایط امروز جهان و در عرصه بین المللی آگاهی بخشی ملت ها و رسالت عظیم صدور انقلاب به واسطه همین تفکر بسیجی به منصه ظهور رسیده است. 
امروز جهان اسلام و ملتهای مظلوم عالم از همین تفکر بهره می برند و جغرافیای مقاومت که تا اقصی نقاط جهان پیشرفت کرده بر اساس همین تفکر بسیج گسترده شده زیرا این تفکر فراتر از مرزهای جغرافیایی تعریف شده و حد و مرز اعتقادی برای مسلمین به وجود آورده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در ادامه، گفت: امروز قدرت نرم جمهوری اسلامی به برکت همین تفکر بسیجی و جهادی و شهادت طلبی است و بر ماست که از این تفکر و روحیه جهادی حفاظت کنیم.
وی افزود: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران که یادگاران دفاع مقدس هستند رسالت و وظیفه خطیری را بر عهده ما نهاده است. تکریم والدین شهدا عین عبادت و اخلاص است و باید از تمام ظرفیت های موجود برای پیشبرد این هدف و رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگر استفاده کرد.
روشنی همچنین گفت: در بنیاد مدیریت جهادی و روحیه بسیجی اولین اصلی است که باید به آن توجه و عمل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا