تولید نرم‌افزار بانک اطلاعاتی شهدا در شاهرود

به گزارش تا شهدا از سمنان، محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه شورای همفکری اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود، با اشاره به مصوبات و برنامه های پیش روی اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود اظهار کرد: در این جلسه در خصوص تشکیل کمیته‌ها و جدول زمانبدی برنامه ها بحث و تبادل نظر انجام شد.در این جلسه ۲۱ کمیته برای برگزاری اجلاسیه شهدا شهرستان تعیین شد که هر کدام مسئولیت بخشی از کار را بر عهده دارند.کمیته‌های روابط عمومی و رسانه، مستندسازی، تبلیغات و فضای شهری، اجرایی، پشتیبانی، انتظامات، مدعوین و تشریفات، نظارت و ارزیابی، تألیفات، تولید نشر و محتوا را شامل می‌شود.

کمیته‌های حوزویان، ورزش، بانوان، ایثارگران، فناوری و رایانه، هنری، کودک و نوجوان، دانشگاهیان، فرهنگیان و دانش‌آموزی، نیروهای مسلح،اصناف و روستایی دیگر کمیته‌های اجلاسیه شهدا هستند وهر کدام از این کمیته‌ها با همکاری یکی از ادارات و ارگان‌های شهرستان کار خواهند کرد و برنامه‌های خود را پیگیری می‌کنند.

وی با اشاره به تهیه و تدوین شرح وظایف این کمیته‌ها گفت: دبیرخانه اجلاسیه در اسرع وقت شرح وظایف هر کمیته را تبیین خواهد کرد و در جلسه آتی به مسئولان کمیته‌ها ابلاغ خواهد شد.

اسماعیلی با اشاره به تصمیمات انجام شده در این جلسه عنوان کرد: مقرر شد در ابتدای سال تحصیلی زنگ آغاز مهر با عنوان اجلاسیه شهدا و با حضور رزمندگان و ایثارگران در مدارس آغاز شود. گنجاندن صوت ۲۰ تا ۲۵ ثانیه‌ای همکاری مخابرات شاهرود در خصوص اجلاسیه در خطوط تلفن مانند انتظار ۱۱۸ و یا دیگر برنامه‌های مخابراتی برای عموم مردم از دیگر برنامه‌های مورد نظر محسوب می‌شود.

وی گفت: راه‌اندازی سامانه پیامکی اختصاصی اجلاسیه شهدا و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی هنری و ورزشی توسط کمیته ورزش و فرهنگی از دیگر مصوبات این جلسه بود.

اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود همزمان با کنگره بزرگ شهدا استان در نیمه دوم سال ۹۳ برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا