تولید نرم‌افزار بانک اطلاعاتی شهدای شاهرود

به گزارش تا شهدا؛ از سمنان، محمدمهدی اسماعیلی، سخنگوی شورای همفکری اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود روز گذشته، ۲۱ مرداد در حاشیه نشست شورای همفکری اجلاسیه شهدای این شهرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات و برنامه‌های پیش‌روی اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود گفت: در این نشست درخصوص تشکیل کمیته‌ها و جدول زمانبندی برنامه‌ها بحث و تبادل‌نظر انجام شد.
وی با بیان اینکه در این نشست ۲۱ کمیته برای برگزاری اجلاسیه شهدا شهرستان تعیین شد که هر کدام مسئولیت بخشی از کار را بر‌عهده دارند، افزود: کمیته‌های روابط عمومی و رسانه، مستندسازی، تبلیغات و فضای شهری، اجرایی، پشتیبانی، انتظامات، مدعوین و تشریفات، نظارت و ارزیابی، تألیفات، تولید نشر و محتوا را شامل می‌شود.
سخنگوی شورای همفکری اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود متذکر شد: هر کدام از این کمیته‌ها با همکاری یکی از ادارات و سازمان‌های شهرستان کار می‌کنند و برنامه‌های خود را پیگیری خواهند کرد.
اسماعیلی با اشاره به تهیه و تدوین نرم‌افزار بانک اطلاعاتی شهدا شهرستان شاهرود گفت: بخش فرهنگی ـ اجتماعی سپاه شاهرود با همکاری کنگره شهدا شهرستان نرم‌افزار بانک اطلاعاتی شهدا شهرستان را تدوین می‌کند.
گفتنی است؛ اجلاسیه شهدا شهرستان شاهرود همزمان با کنگره بزرگ شهدا استان در نیمه دوم سال ۹۳ برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا