اخبار

توفیق خدمت به خانواده شهدا يك افتخار بزرگ است

به گزارش تا شهدا؛ عباسعلي رضايي صبح روز دوشنبه ۱۴ دي ماه در شهرستان ساري در منزل شهيدان گرانقدر سيد مرتضي و سيد اسد ا… حسيني آزاد حضور يافت و با والدين مقاوم و فداكار اين دو شهيد والامقام ديدار و از آنان دلجويي و از آنان تجلیل کرد.
رضايي در اين ديدار گفت: خدمت به خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران را يك افتخار و توفيق بزرگ براي خود مي دانيم. والدين معظم شهدا الگوي بارز ايثار و مقاومت هستند و سرمايه عظيم انقلاب اسلامي و نظام به شمار مي روند.
رضايي رسيدگي به مشكلات ايثارگران را يك ضرورت برشمرد و افزود: همه ما بايد با توان مضاعف، دغدغه هاي بازماندگان معظم شهدا و ايثارگران را بر طرف کنیم.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از آن بلافاصله در شهرستان قائمشهر حضوريافت و به اتفاق رئيس اين بنياد با دو نفر از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس به نام هاي محمد حسين شيرسوار و جعفر ذبيحي ديدار كرد.
رضايي در اين ديدار صميمي ضمن آگاهي از وضعيت جسمي و روند درماني آنان از جانبازان به عنوان حافظان و طلايه داران انقلاب اسلامي نام برد و گفت: جانبازان عزيز چه در دوران دفاع مقدس و چه در شرائط كنوني، همواره پشتيبان نظام و ولايت بوده و هستند.
مدير كل بنياد مازندران در اين ديدارها درخواست های مطرح شده از سوي ايثارگران را پيگيری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا