اخبار

توصیه شهید: «نگذارید خط مقاومت شکسته شود»

به گزارش تا شهدا؛ هدیه قمشی همسر شهید مدافع حرم “سعید سیاح طاهری” گفت: برنامه‌های سفرم را به گونه‌ای تنظیم می‌کردم که وقتی همسرم به ماموریت می‌رفت به خانواده‌ام سر بزنم. پدرم مدتی بود مریض احوال بود و به دیدنش رفتم. در آنجا با من تماس گرفتند و خبر شهادتش را به من دادند.
وی ادامه داد: زمانی که به تهران می‌آمد آرام و قرار نداشت. با شخصیتی که از سعید می‌شناختم او مردی مبارز، پرتلاش و همواره خط اول جبهه نبرد بود به همین دلیل شهادتش برایم دور از باور نبود.
همسر شهید سیاح طاهری تصریح کرد: آرزویش شهادت بود و همیشه می‌گفت نکند دعایی در حقم بکنی که من در بستر بمیرم. حال روحیه‌اش از اربعین امسال تغییر کرده بود و به هر که می‌رسید می‌گفت “دعا کنید من هم شهید شوم.”
قمشی با اشاره به نحوه شهادت همسرش، اظهار کرد: سال گذشته همسرم به عنوان یک رزمنده راهی سوریه شد. در چهارمین ماموریتش به سوریه پس از شهادت جابر زهیری برای ادامه فعالیت او که شناسایی منطقه بود، اعزام شد. سعید و همرزمش بر اثر اصابت خمپاره دشمن به شهادت رسیدند.
وی با بیان این مطلب که همسرم هر بار که جوانی را می‌دید توصیه می‌کرد “نگذارید خط مقاومت شکسته شود”، ادامه داد: هر بار که جمعی از جوانان را می‌دید توصیه می‌کرد: “نگذارید خط مقاومت شکسته شود. دشمن امروز به مرزهای اسلامی ما تجاوز کرده است و ما در مرزهای امت اسلام هستیم. جنگ امروز ما با آمریکا و اسرائیل است، هر جایی دنیا و در هر خطی که باشیم، در مقابل‌شان می‌جنگیم.”
همسر شهید سیاح طاهری بیان کرد: همسرم زیر لب جمله “شهدا شرمنده‌ایم” را زمزمه می‌کرد. او دینش را به دفاع مقدس و اسلام ادا کرد. امروز دشمن قصد دارد تا اسلام را نابود کند. ما نباید بگذاریم خط مقدم بشکند و باید با کفر در سراسر جهان بجنگیم. نگذاریم خون شهدا به هدر برود.
وی در پایان گفت: شهدا همچون گوهری در کنارمان بودند که آن ها را از دست دادیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا