توجه به سبک زندگی شهدا راهی برای ترویج فرهنگ شهادت است

تا شهدا؛ پرويز اميدي ضمن تجلیل از ایثار شهدا و جانبازان افزود: خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار، فداکاری، گذشت و قناعت واقعاً برای انسان‌ها الگو هستند، صبر و بردباری خانواده‌های شهدا مثال زدنی است، همه هم و غم‌شان خدا و اسلام است، ولایت و امامت است و شهیدی را که در این راه تقدیم کرده‌اند افتخاری برای خود می‌دانند و ما باید ایشان را برای خود الگو قرار دهیم.
رئیس بنیاد کمیجان با تأکید برحفظ ارزش‌های اسلامی گفت: ارزش‌ها باید در جامعه حفظ شود یکی از ارزش‌ها فرهنگ جهاد است، ما باید فرهنگ جهاد و شهادت را درجامعه زنده نگه داریم، مردم بدانند خانواده شهید محترم هستند، الگو هستند، مردم بدانند جهاد وشهادت ارزش است و سبک زندگی خود را با سبک زندگی شهدا تطبیق دهند.
رئيس بنياد كميجان افزود: یکی از کارهایی که رهبر معظم تأکید می‌کند سبک زندگی اسلامی است که آن را می‌توان در زندگی شهدا پیدا کرد و زندگی شهدا، سبک اسلامی و خدایی بوده است .
احمد قابضي جانباز ۴۰درصد نیز به بيان خاطرات خود با شهدا و جانبازان پرداخت و اظهار كرد: آرامش و آسایش امروز جامعه مدیون رشادت و شجاعت شهیدانی است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی در برابر زورگویان و غاصبان ایستادند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
گفتنی است این دیدار عصر روز يكشنبه ۱۷ آبان ۹۴ باحضور پرويز اميدي رئيس بنياد شهید و امورایثارگران شهرستان كميجان به همراه كاركنان بنياد ازخانواده جانباز ۴۰درصد احمد قابضی و جانباز ۲۵درصد محمد محبی انجام و  و ازایشان دلجویی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا