اخبار

توجه به تکریم ارباب رجوع سرلوحه کارهایمان باشد

به گزارش تا شهدا؛ حجت‎الاسلام حسن هنرمند در جلسه شواری اداری  استان مرکزی که روزگذشته ۲۹ دی ماه ۹۴ در سالن جلسات شهید میری اداره کل بنیاد استان برگزار شد، افزود: جانفشانی شهدای عزیز و صبر و استقامت خانواده‌های معظم آنان همواره عامل بقا و حیات نظام مقدس اسلامی است.
مدیرکل بنیاد مرکزی با اشاره به اینکه شهدا زنده‌اند و ناظر اعمال و کردار ما هستند، بیان داشت: ما همه در مقابل شهدا پاسخگو هستیم و خداوند متعال به ما توفیق دهد که شرمنده شهدا نباشیم.
وی با اشاره به نزدیک بودن ایام دهه مبارک فجر به برگزاری باشکوه برنامه‌ها تأکید کرد و از معاونین و رؤسای شهرستان‌ها خواست با برنامه‌ریزی دقیق برای اجرای این جشن اقدام کنند.
حجت‎‌الاسلام هنرمند باتوجه به اینکه بنیاد مسئول کمیته ایثارگران دهه فجر تعیین شده، گفت: باید درخصوص اجرای برنامه‎ها باهماهنگی و برگزاری جلسات کمیته درسطح استان و شهرستان، اقدامات لازم انجام شود و مراسم ایام دهه فجر به بهترین شکل برگزارشود.
این مقام مسئول همچنین درخصوص روز ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا، اظهار داشت: روز ۲۲ اسفند به عنوان روز شهدا باید در جامعه نهادینه شود، اول از همه خود ما باید این روز را مهم شمرده و برای بزرگداشت این روز همه توان را بکار گیریم.
مدیرکل بنیاد مرکزی ادامه داد: برای این کار تعامل و همکاری با استانداری، فرمانداری‌ها و ادارات سطح استان و شهرستان، ائمه جمعه و مساجد لازم و ضروری است تا بتوان این روز را در جامعه به همه بشناسانیم.
وی همچنین به انتخابات پیش رو اشاره کرده و از تمامی همکاران خود خواست که مانند همیشه در صحنه حضور داشته باشند و شرکت کنند ولی به هیچ عنوان وارد مسایل سیاسی نشده و از دخالت و جانبداری در انتخابات پرهیز کنند.
حجت‎الاسلام هنرمند در پایان بر رعایت اصل صداقت در کارها تأکید کرد و افزود: صداقت را در همه امور سرلوحه قرار دهید و در تکریم ارباب رجوع و راهنمایی صحیح و اجرای قوانین و ضوابط دقت کنید.
گفتنی است در این جلسه، معاونین تعاون و امور اجتماعی، فرهنگی، بهداشت و درمان، توسعه و مدیریت، مشاوران مدیرکل، رئیس دفتر و مسئول روابط عمومی، حراست، بازرسی و رؤسای ۱۲ شهرستان تابعه استان حضور داشتند و هرکدام به ارائه مطالب، مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا