اخبار

تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان کشور برای من به منزله مصطفی هستند

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با ایام الله دهه فجر رحیم احمدی روشن پدر شهید هسته‌ای ایران اسلامی مصطفی احمدی روشن در گلزار شهدای گمنام پیش‌کوه شهرستان تربت حیدریه در جمع دانش‌آموزان این شهر حضور پیدا کرد.
در این مراسم که با حضور حسینعلی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خسروی نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ادارات تربت حیدریه برگزار شد گلزار ۵شهید گمنام پیش‌کوه تربت حیدریه گلباران و عطرافشانی شد.
در این مراسم  رحیم احمدی روشن در سخنانی ضمن تبریک طلوع فجر انقلاب اسلامی ایران به دانش‌آموزان و دانشجویان به عنوان رهروان شهدا، تصریح کرد: دانش آموزان وام‌دار شهدای این شهر هستند، دانش آموزان باید بدانند که شهدا زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.
وی افزود: این به برکت خون شهدای گرانقدر است که بعد از چند سال که از طلوع فجر انقلاب اسلامی می‌گذرد مردم همچنان پرجوش و خروش در صحنه‌های انقلاب حاضر هستند.
احمدی روشن خاطرنشان کرد: شهدای ما در همه صحنه‌های انقلاب بعد از جنگ تحمیلی همچنان خون هایشان جاری است و برکت این خون‌ها است که مردم ایران اسلامی با اقتدار سرهای خود را بالا می‌گیرند.
پدر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: دانش آموزان و دانشجویان و تمامی اصحاب علم برای من به منزله مصطفی هستند و این برای من یک عقیده قلبی است چرا که بعد از شهادت مصطفی این دانشجویان تقاضای تغییر رشته خود به رشته مصطفی را دادند که با این کار راه مصطفی و شهدای گرانقدر علم و فناوری و شهدای هسته‌ای ادامه یابد.
وی افزود: این حرکت تنها یک شعار نبود بلکه توام با شعور بود، اگر استکبار جهانی فردی مانند مصطفی احمدی روشن را از ما گرفت ولی لطف خداوند امثال مصطفی و دانشمندان هسته‌ای زیادی را به ما عنایت کرد.
لازم به ذکر است پس از پایان این مراسم پدر شهید مصطفی احمدی روشن با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت حیدریه با رئیس و کارکنان این نهاد دیدار و گفت‌وگو کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا